Forum kursu metodyki wędrowniczej

Forum kursu metodyki wędrowniczej


  • Index
  •  » Namioty
  •  » Poszukiwane - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie!

#1 2012-07-29 12:25:41

 Patrycja Wysocka

Szefowa Referatu Chorągwi Gdańskiej

Skąd: Hufiec Gdańsk-Śródmieście
Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 12
Punktów :   

Poszukiwane - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie!

Może ktoś dysponuje czymś większym, albo kilkoma sztukami i ma możliwość podzielenia się z bliźnimi w potrzebie? . Idealnym rozwiązaniem były by dwa 3-osobowe namioty. Na grupie dyskusyjnej padły dwie propozycje:

Od Karoliny Kornas:
Dysponuję własnym namiotem 2,5-osobowym, na upartego wejdą w niego 3 osoby, ale będzie ciasno. Do tego mam dwa 3-osobowe namioty drużyny, więc mogę poratować Kto chętny?

Od Adrian Młyński:
Posiadam namiot 4 osobowy

Ponieważ okazało się, że nasza i tak malutka grupa kursowa się uszczupliła o jedną osobę, to na ten moment proponuję, by Karolina przygarnęła do swojego 2,5 osobowego namiotu Małgosię z Sopotu, a chłopaki mogliby się ulokować pod 4-osobowym namiotem Adriana (pod warunkiem, że nie jest on zbyt ciężki, bo będziecie przez jakiś odcinek musieli ten namiot przenieść na własnych plecach). Co Wy na to?


"To wędrownik wędrownikowi najbardziej potrzebny jest do wędrowania" /hm. Krzysztof Sikora/

Offline

 

#2 2012-07-29 19:55:04

 Korek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Poszukiwane - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie!

Mi pasuje

Offline

 

#3 2012-08-02 00:07:45

 Adrian

Nowy użytkownik

8950847
Call me!
Skąd: Starogard Gdański
Zarejestrowany: 2012-08-02
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Poszukiwane - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie!

no ja też za, ciężki on to nie jest

Offline

 

#4 2012-08-02 09:09:12

Serek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poszukiwane - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie!

Jutro z rana wyjeżdżam do pracy i nie będę już miał raczej kontaktu ze światem do początku kursu, (swoją drogą na bazę harcerską ) więc zastanawiałem się czy brać namiot, ale skoro Twój jest czteroosobowy to chyba styka. W razie czego i tak biorę pałatkę, pod którą zawsze było mi optymalnie.

Offline

 
  • Index
  •  » Namioty
  •  » Poszukiwane - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumsaezatakeiskaze.pun.pl www.afr.pun.pl www.gownianegowno.pun.pl www.pierwszabebel.pun.pl www.bleachssx.pun.pl