Forum kursu metodyki wędrowniczej

Forum kursu metodyki wędrowniczej


#1 2012-07-29 12:09:27

 Patrycja Wysocka

Szefowa Referatu Chorągwi Gdańskiej

Skąd: Hufiec Gdańsk-Śródmieście
Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 12
Punktów :   

WITAJCIE!

CZUWAJ!


Etap wirtualny naszego kursu uważam za otwarty! =)


Etap ten ma Ci pomóc zmierzyć się z tą częścią materiału, która wymaga zdobycia troszeczkę wiedzy, niezbędnej dla prawidłowego przebiegu zajęć praktycznych, jakie będą mieć miejsce na kursie. Będzie się składał z 4 części. Ewaluacja każdej z nich będzie przebiegać w inny sposób. W tym mailu przedstawię Ci zadanie Nr 1. Kolejne zadania będą pojawiać się kolejno: na koniec lipca, 6 sierpnia i 13 sierpnia. Jeśli już teraz wiesz, że te terminy mogą być dla Ciebie problematyczne, proszę dajcie znać jak najszybciej!


Zaliczenie części e-learningowej jest niezbędne nie tylko dla zaliczenia całego kursu, ale przede wszystkim, byś mógł maksymalnie z naszego szkolenia skorzystać. Wykorzystaj więc dobrze ten czas.


Przypominam też, że śpimy pod własnymi namiotami, więc już teraz proszę Cię, byś pomyślał o własnym tropiku/plandece/foli budowlanej nad głową . Szczegóły w tej sprawie będzie można omówić w innym wątku niniejszego forum.

Zachęcam również do wypełnienia profilu osobowego i aktywnego udziału w wątku "luźne", byśmy mogli się choć trochę lepiej poznać jeszcze przed kursem!

Nie wiem, jak Wy, ale ja już szalenie cieszę się na ten czas, który spędzimy razem =).

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, piszcie - na forum, w wiadomościach prywatnych, bądź na mojego maila.

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę powodzenia!

Patrycja Wysocka


"To wędrownik wędrownikowi najbardziej potrzebny jest do wędrowania" /hm. Krzysztof Sikora/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumsaezatakeiskaze.pun.pl www.pierwszabebel.pun.pl www.bleachssx.pun.pl www.otaku-koszalin.pun.pl www.afr.pun.pl